Nawigacja - szukaj

Nawigacja

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                                                                   

                                                                                   


 

Nowa gama paralotni PPG

Nowa gama paralotni PPG zaprojektowana została przez Gin Seok Song i Torsten Sigel oraz opracowana przy współpracy z z najbardziej cenionymi pilotami i inżynierami  latającymi z silnikiem.Nasze pierwsze nowe skrzydło, PEGASUS, powstało przy ścisłej współpracy z znanym pilotem Laurent Salinas.

PEGASUS to idealne pierwsze skrzydło PPG, zaprojektowane tak, aby zoptymalizowac bezpieczeństwo, komfort i obsługę. Paralotnia wstaje i wychodzi nad głowę bez wysłku, a niska prędkość minimalna gwarantuje szybki i bezpieczny start. W powietrzu skrzydło przekazuje pilotowi informacje zwrotne, niezbędne do rozwoju instynktownego sterowania paralotnią, wzbudzając pełne zaufanie w każdej chwili lotu. Zachowanie w powietrzu i dobr osiągi skrzydła pozwolą zabrać Cię w dalekie przeloty, a system EPT (Technologia Równego Ciśnienia) zadba aby był to lot bez zbednego stresu.

PEGASUS jest pierwszym skrzydłem z nowej serii paralotni GIN przeznaczonych do latania z napędem, nie ważne czy będzie to napęd plecakowy, trajka, czy nawet gdy będziesz chciał polatac swobodnie bez napędu.

 

Z nadchodzących skrzydeł w tej serii spodziewamy się wkrótce paralotni FLAKON, glajta XC, nadającego się do długich przelotów, lotów biwakowych czy klasycznych konkurencji zawodniczych. Nowy glajt zaprezentowany zostanie na targach w St HILARE, dostępny będzie w 4 rozmiarach i 2 kombinacjach kolorystycznych. Paralotnia posiada certyfikat DGAC.

 

Kolejnym etapem będzie wprowadzenie do sprzedaży paralotni slalomowej. Nad tym pracuje juz nasz cały team R&D pod przywództwem znanego pilota PPG Laurenta Salinasa. Obecnie Laurent testuje skrzydło, zapewniając że jest bezpieczne, zwinne i szybkie. Premiery nowego glajta slalomowego spodziewamy się jeszcze w tym roku.

Więcej informacji 

Pegasus

Dodatkowe informacje