Nawigacja - szukaj

Nawigacja

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                                                      

                                    


 


50 sposobów jak latać lepiej

Chcesz nauczyć się latać zgodnie z teorią speed-to-fly, poznać techniki kręcenia kominów lub zrozumieć, jak surfować po górach, wybierając odpowiednie linie lotu, tak by nie zostać sprowadzonym do parteru przez wiatry...(więcej) 


Suma wszystkich błędów w paralotniarstwie - Zbyszek Gotkiewicz

280 stron i ponad 350 kolorowych zdjęć i ilustracji. Książka jest podsumowaniem ponad 20 lat latania, 8 lat zbierania opisów zdarzeń, 5 lat bycia instruktorem, pisania przez jedną zimę, a przez drugą zbierania i robienia zdjęć. Jest to jedyna publikacja, która omawia typowe błędy pilotów i uczy, jak ich unikać. Czyli uczy, jak latać lepiej i bezpieczniej. Pokazuje piękno latania i to, jak jego dotknąć i się nie sparzyć. Przeznaczona jest przede wszystkim dla tych, którzy właśnie zaczynają samodzielne latać i kolekcjonować własne błędy, ale także piloci doświadczeni znajdą w niej wiele cennych wskazówek...(więcej) 


PARALOTNIARSTWO - P.Dudek, Z.Włodarczak

Najnowsza, IV edycja najpopularniejszej polskiej książki o paralotniarstwie.

Autorzy: Piotr Dudek i Zbigniew Włodarczak przy współpracy Igora Miłoszewskiego, Kamila Antkowiaka, Marka Mastalerza, Zbyszka Gotkiewicza, Sławka Kubiaka 

Liczba stron: 256, offset, cz-b, oprawa: miękka, klejona

Język: polski

Data wydania: 04.2013

(więcej) 


Książka Pilota Paralotni

* Najważniejsze przepisy dotyczące wykonywania lotów
* zasady ruchu paralotni, wraz z prawem drogi
* schematy postępowania w udzielaniu pierwszej pomocy (brak oddechu, zatrzymanie krążenia, ciało obce w ranach, złamania)
* zachowanie się w sytuacjach lądowania na drzewach i zejście z drzewa

(więcej)


Above + Beyond Canada

 
Przyłącz się do Benjamina Jordana w jego locie nad Kanadą, zobacz jak ustanawia nowy rekord świata w najdłuższym locie PPG.
Zakosztuj w malowniczych krajobrazach tego przepięknego kraju, wzbogaconego zdjęciami z lotu ptaka, przedstawiającymi dzieci w ich wyjątkowych formacjach.
Poczuj jak obawa przed wyzwaniem otwiera bramy prawdziwej miłości.
 
100% 100% dochodów ze sprzedaży ksiązki wspomaga dzieci z rodzin o niskich dochodach.

Dodatkowe informacje