Nawigacja - szukaj

Nawigacja

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                                                      

                                    


 

Zapasy RSH IndependenceCornetto 

Od połowy lat 90-tych nasz okrągły spadochron Annular był wiodącą konstrukcją spadochronów ratunkowych. Odkąd wprowadziliśmy spadochrony EVO Cross i Ultra Cross, otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od osób prowadzących treningi bezpieczeństwa i przede wszystkim od osób, które doświadczyły sytuacji awaryjnych i musiały użyć spadochronu ratunkowego. To wszystko zainspirowało nas do stworzenia nowej generacji spadochronów kwadratowych...(więcej) 


Trigon

Nowa seria spadochronów TRIGON łączy w sobie bezkonkurencyjne cechy naszych lekkich kwadratowych spadochronów z możliwością sterowania i kontroli podczas lotu!

Sterowność tego trójkątnego spadochronu jest opcją, którą można aktywować, tak aby w przypadku zagrożenia i użycia zapasu blisko ziemi nie stanowiła zagrożenia dla bezpieczeństwa...(więcej) 


Control

Nowy spadochron CONTROL to nasz pierwszy w pełni kontrolowany system ratowniczy. Jest on stworzony specjalnie dla pilotów, którzy doceniają i znają funkcjonalność sterowanych spadochronów. Wysoka sterowalność, doba doskonałość i ekstremalnie niska prędkość opadania to nieocenione zalety tego spadochronu ratowniczego...(więcej) 


Ultra Cross

Najnowszy zapas ULTRA CROSS łączy w sobie najważniejsze cechy spadochronów ratunkowych, najniższą wartość prędkości opadania, najwyższą stabilność na ruch wahadłowy i najszybszy czas otwarcia...(więcej) 


EVO Cross

Powolne otwarcie, efekt wahadła, duża prędkość opadania, zapasy które się nie otwierają w spirali to terminy należące już do przeszłości za sprawą naszej najnowszej konstrukcji jaką jest spadochron ratunkowy EVO CROSS.(więcej) 


Annular EVO

Dzięki intensywnej pracy nad rozwojem, zwłaszcza w kwestii materiału byliśmy w stanie osiągnąć zdecydowaną poprawę w kwestii wagi naszych zapasów. Nowo opracowane, wyjątkowo lekkie i bardzo wytrzymałe materiały i liny, których użyliśmy w Annular EVO pozwalają ograniczyć wagę zapasu o 30% w porównaniu do serii classic Annular. Oto krótkie porównanie wagi poszczególnych zapasów...(więcej) 


Smart

After more than 17 years of construction time the Annular Classic series is probaly the most common rescue system series worldwide. For many years it was the model for a lot of rescue systems produced after the Annular principle...(więcej)


Annular

Annular to najwyższej jakości system ratunkowy z oferty Independence. Jego specjalny "pierścieniowy" (okrągły) kształt wytrzyma 35% więcej obciążenia w porónaniu do standardowych systemów ratunkowych o tej samej powierzchni. Kontener Annulara został zaprojektowany specjanie do otwierania w niskich prędkościach. Prędkość otwarcia i jego bezpieczeństwo został zdecydowanie podniesione...(więcej)


Dodatkowe informacje