Nawigacja - szukaj

Nawigacja

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                                                                   

                                                                                   


 

Piloci GIN na podium, 14stych FAI Mistrzostw Świata

Chcielibyśmy pogratulować nowemu Mistrzowi Świata jakim został Honorin Hamard oraz Mistrzyni w kategorii kobiet Seiko Fukuoka a w kategorii zespołowej drużynie Niemiec.

Podczas 10 zadań, wielokrotnie zmieniał się skład czołowych miejsc w klasyfikacji generalnej. Bardzo dobre wyniki osiągali piloci firmy GIN Gliders - Michael Maurer i Torsten Siegel, którzy zajęli drugie i trzecie miejsce w tych zawodach. Maurer i Siegiel, tak jak jeden z polskich reprezentantów Paweł Faron podczas Mistrzostw Świata latali na najnowszej konstrukcji Gin Boomerang 10.

Ostatnie kilka lat to pasmo sukcesów Tornsta, który pracuję razem z właścicielem Gin Seok Song, jako projektant i pilot testowy. W ubiegłym roku Torsten zdobył złoto w Mistrzostwach Europy, a tym razem z Mistrzostw Świata przywiózł złoto wraz z drużyną Niemiec

Drugi GIN pilot Michael Maurer, który przez kilka dni prowadził w generalce, na koniec musiał się zadowolić drugim miejscem oraz sukcesem osiągnięcia lepszego wyniku od swojego „wielkiego” brata Chrigela! Michael jest szybko rozwijającym się kompletnym pilotem, który niedawno wygrał w parze z Adrianem Hachen Mistrzostwo Świata w Akrobacji robiąc niesamowite ewolucję na paralotni GIN Rage

Podczas całych mistrzostw udało się odnotowac kilka zwycięst poszczególnych tasków, zdobytych przez pilotów Boomerangów 10 (Petr Kostrhun, Andre Rainsford i Chrigel Maurer).

Chrigel Maurer (Boomerang 10) zakończył rywalizację na bardzo dobrej piątej pozycycji, Marc Wensauer (Boomerang 10) na miejscu 9, wprowadzając tym samym 4 Boomerangi 10 do pierwszej dziesiątki. 

Dodatkowe informacje