Nawigacja - szukaj

Nawigacja

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                                                      

                                    


 

Kaski Berets


 

Basic Biały, Czarny, Niebieski, Chrome, Carbon, Aramid-Carbon, Metallic Gray

Podstawowy kask kompozytowy wykonany z włókien węglowych i aramidowych, idealny dla pilotów paralotni, którzy preferują najniższą wagę, bez ograniczania widoczności. Podwójne taśmy boczne poprawiają stabilność kasku na głowie. Wewnętrzna wyściółka jest wyjmowalna i można ją wyprać...(więcej)


Aero Biały, Czarny, Niebieski, Chrome, Carbon, Aramid-Carbon, Metallic Gray

Sportowy kask wykonany z włókien węglowych i aramidowych. Ulubiony kask pilotów rajdowych ze względu na aerodynamiczny kształt i niską wagę. Kształt tego kasku zabezpiecza uszy przed urazem od olinowania. Podwójne taśmy boczne poprawiają stabilność kasku na głowie. Wewnętrzna wyściółka jest wyjmowalna i można ją wyprać...(więcej)


Maxim Black-chrome, Blue-carbon, Metallic Gray-carbon

Kask ten to kask typu otwartego z dodatkową ochroną kości policzkowych. Nowy dwukolorowy design upodabnia go do kasku Full Face. Kask ten wykonany jest z włókien aramidowych i węglowych. Nadaje się zarówno do latania swobodnego jak i z napędem. Wewnętrzna wyściółka jest wyjmowalna i możną ja wyprać...(więcej) 


Suchanek Black-chrome, Blue-carbon, Metallic Gray-carbon

Sportowy kask o aerodynamicznym kształcie, ulubieniec pilotów delta. Kask wykonany z włókien węglowych i aramidowych. Zapewnia ochronę uszu. Wewnętrzna wyściółka jest wyjmowalna i można ją wyprać. Podwójne taśmy mocujące poprawiają stabilność kasku na głowie. Kask ma nowy, dwukolorowy wygląd...(więcej) 


Full Face Blue-carbon, Black-chrome, Yellow-carbon, Metallic Gray-carbon

Najlżejszy z pełnych kasków, wykonany z użyciem włókien aramidowych i węglowych. Idealny do latanie swobodnego. Pełna budowa kasku chroni szczękę, przednia część jest dodatkowo wzmocniona włóknem węglowym. Design dwukolorowy w tym kasku przypomina kask Maxim. Wewnętrzna wyściółka jest wyjmowalna i można ją wyprać...(więcej)


Race Black-chrome, White-carbon, Metallic Gray-carbon Light Metallic Blue-carbon, Dark metallic Blue-carbon, Carbon-chrome   

Luksusowy pełny kask. Głównym założeniem było uzyskanie maksymalnej ochrony głowy pilota. Kask ten nie ma sobie równych w kategorii najlżejszych. Świetnie zaprojektowane wnętrze kasku oraz użycie najwyższej jakości włókien węglowych i aramidowych to podstawa uzyskania lekkiego kasku i bezpiecznego kasku. Wnętrze zbudowane jest z dwóch warstw pochłaniających siłę uderzenia...(więcej)


Integra Black-chrome, White-carbon, Metallic Gray-carbon Light Metallic Blue-carbon, Dark metallic Blue-carbon, Carbon-chrome   

Luksusowy pełny kask o aerodynamicznym kształcie. Głównym celem przy tworzeniu tego kasku było uzyskanie maksymalnej ochrony głowy pilota. Kask ten nie ma sobie równych w kategorii najlżejszych. Świetnie zaprojektowana wnętrze kasku oraz użycie najwyższej jakości włókien węglowych i aramidowych to podstawa uzyskania lekkiego kasku i bezpiecznego kasku...(więcej)


Engine Czarny, Szary-metalic

Kask dla pilotów PPG charakteryzujący się minimalną wagą i wysokim poziomem tłumienia hałasu. Kask w zestawie nie posiada radia, ale istnieje możliwość jego podłączenia. Zastosowanie najlepszej jakości włókien szklanych, aramidu i carbonu spowodowało uzyskanie niewielkiej wagi oraz sztywności kasku. Kask posiada żelowe  wytłumiające hałas wkładki słuchawek, które posiadają regulację wysokości wewnątrz kasku...(więcej) 


Dodatkowe informacje