Nawigacja - szukaj

Nawigacja

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                                                                   

                                                                                 


 

Mistrzostwa Nordic Acro które odbyły się w Are / Szwecja zdominowane zostały przez pilotów na U-Turnach. Pål Hammar Rognoy ze Szwecji zdobył tytuł mistrza Szwecji i zwyciężył w Nordic Acro wykorzystując do tego Thrillera 17

Denis Wolther z Danii (SOL) wywalczył srebrny medal, a kolejne siedem pozycji z brązowym medalem włącznie wywalczyli piloci na U-Turn Thriller i Morpheus. Mikael Kjellman (Szwecja/THRILLER), Rolf Dahle (Norwegia/THRILLER), Kjartan Andvik (Norwegia/MORPHEUS), Lars Gjelten (Norwegia/THRILLER) oraz Emil Selin (Szwecja/THRILLER) stworzyli dla nas idealną tabelę.

Tegoroczne Mistrzostwa „Open Acro Paragliding Championship” zaprezentowały uczestnikom różne wariacje pogody. Udało się finalnie rozegrać trzy z czterech zaplanowanych konkurencji. Każda z konkurencji polegała na wykonaniu dwóch manewrów, dwie z nich kończyły się lądowaniem w wyznaczonym miejscu na lądzie a trzecia lądowaniem na tratwie umieszczonej na jeziorze. Runda finałowa została odwołana z powodu deszczu. Pål Hammar Rognoy uzyskał 184,3 punktów, a 74,3 punkty uzbierał w swoim najlepszym występie w drugiej konkurencji.

Współwłaściciel U-Turna – Thomas Vosseler oraz konstruktor Thrillera – Ernst Strobl, gratulują wszystkim pilotom za uczciwą konkurencję i sukces w zawodach.

Dodatkowe informacje