Nawigacja - szukaj

Nawigacja

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                                                      

                                    


 

Paralotnie Dudek


 


Snake 1.2 

Jesteś doświadczonym pilotem paramotorowym, który rozsmakował się w dynamicznym lataniu. Być może kolejnym etapem twej przygody będą zawody slalomowe i zamierzasz rozwijać się w tym kierunku, albo po prostu chcesz poszaleć w przestrzeni, szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce, szybko wznosić się i wytracać wysokość... Poszukujesz szybkiego, zwrotnego i odpornego na turbulencje skrzydła o doskonałym handlingu. Twoje oczekiwania spełni właśnie Snake 1.2...(więcej)
od  10 027 zł


Snake XX - Zwinne skrzydło slalomowe 

Przedstawiamy nową wersję Snake - najzwinniejszego skrzydła slalomowego: Snake XX.
Jest to wymagające skrzydło dla wymagających pilotów. Bezkompromisowe osiągi pozwalające na szybkie pokonywanie slalomów, przy możliwie najlepszej zwrotności. Dla pilotów z mistrzowskimi ambicjami.
Mimo ekstremalnych aspiracji staraliśmy się zachować legendarną stabilność znaną z innych naszych samostatecznych konstrukcji...(więcej)
od  10 943 zł


Snake - Zwinne skrzydło slalomowe 

Jesteś doświadczonym pilotem paramotorowym, który zasmakował latania slalomowego i zamierza rywalizować z najlepszymi.
Poszukujesz szybkiego i zwrotnego skrzydła o doskonałym handlingu i małym promieniu skrętu. Musi być także odporne na turbulencje, czyli w grę wchodzi w zasadzie tylko skrzydło samostateczne.
Jeżeli dodasz do tej listy życzeń jeszcze małe rozmiary wymarzonego skrzydła, to trzeba stwierdzić, że Twoje oczekiwania powinien spełnić właśnie Snake....(więcej)
od  10 027 zł


NUCLEON XX - sportowe skrzydło PPG

Nucleon XX tak jak WRC, został wykonany w technologii Flexi Edge, która zapewnia lepszą aerodynamikę i sztywność krawędzi natarcia. Nowością w tym modelu są wloty powietrza zaprojektowane w technologii Shark-nose, która zapewnia utrzymanie wysokiego ciśnienia wewnątrz skrzydła w pełnym zakresie kątów natarcia (prędkości). W większej skali niż to miało miejsce w modelach wcześniejszych, zastosowany został baloning 3D...(więcej)
od  11 880 zł


Report'air

Ewolucja skrzydeł samostatecznych wydaje się zataczać właśnie pewne koło. Report'air to kolejne wcielenie linii zapoczątkowanej przez Trapera, Actiona i ReActiona, kontynuowanej przez Nucleona, Nucleona WRC, na Nucleonie XX kończąc. Tym razem skupiliśmy się na legendarnej właściwości pierwszych trzech konstrukcji - bezkompromisowej stabilności...(więcej)
od 11 880 zł


Hadron XX - szybka, zwinna i nośna wyczynówka

Hadron XX to samostateczne skrzydło przelotowo-sportowe dla doświadczonych pilotów. Jest szybki, zwrotny i nośny a przy tym komfortowo sterowny. Jego żywiołem są przede wszystkim klasyczne zawody paramotorowe, dalekie przeloty, slalomy, czy loty termiczne.
Jak każde nowoczesne skrzydło napędowe, Hadron XX ma starannie zaprojektowany profil samostateczny, w tym wypadku dopracowany pod kątem efektywności w przelotach.
Po raz pierwszy zastosowaliśmy tu Aerodynamical Flaps System - nasze nowatorskie rozwiązanie techniczne pozwalające komfortowo startować i lądować (nawet na dużych wysokościach n.p.m.), a także efektywnie wykorzystywać termikę.

Hadrony to małe cząstki elementarne, które rozpędzone do dużych prędkości, potrafią przenosić gigantyczne dawki energii - zapewniamy, że w tym przypadku 'imię' skrzydła trafnie określa jego 'osobowość' ;)(więcej)
od  12 938 zł


Hadron 1.1 - szybka, zwinna i nośna wyczynówka

Hadron 1.1 jest odświeżoną wersją Hadrona. Po zaprzestaniu produkcji Hadrona dochodziły do nas informacje, że brakuje go niektórym... mimo trochę niższych osiągów w porównaniu do Hadrona XX zapewniał dużą stabilność, i prostotę obsługi. Dlatego wracamy do produkcji tej konstrukcji, ograniczając rozmiary do najbardziej popularnych i nieznacznie zmieniając kolory. Hadron 1.1 nie ma systemu AFS (Aerodynamical Flaps System), przez co budowa taśm i obsługa przedstartowa są łatwiejsze...(więcej)
od  11 106 zł


Universal 1.1

Universal to pierwsze na świecie skrzydło do latania swobodnego klasy EN B, które może zostać skutecznie przekształcone w pełnokrwiste skrzydło paramotorowe (spełniające standardy DGAC).

Universal 1.1 jest skrzydłem do swobodnego latania rekreacyjnego. Początkujący piloci z pewnością docenią wyjątkowy komfort latania w niespokojnych noszeniach, dzięki sporej dawce samostateczności zastosowanej w konstrukcji skrzydła.
Po aktywowaniu trymerów i zamontowaniu sterowania ALC+ Universal 1.1 staje się w pełni samostatecznym skrzydłem napędowym o dobrej ekonomii, na którym można latać rekreacyjnie i przelotowo, wykorzystywać termikę, ale także uczyć się latania z silnikiem od podstaw...(więcej)
 10 195 zł


Hadron Cabrio

Jesteś doświadczonym pilotem wózka z napędem, spędzasz w powietrzu kilkaset godzin rocznie. Potrafisz panować nad szybkim i zwrotnym skrzydłem. Lubisz zabawy nad ziemią, być może startujesz w wysokiej rangi zawodac h lub planujesz pobić jakiś rekord.

Szukasz szybkiego i zwrotnego skrzydła o doskonałym handlingu i małym zapotrzebowaniu na moc. Musi być także odporne na turbulencje, a więc samostateczne...

Twoje oczekiwania spełni Hadron Cabrio!..(więcej)
 13 251 zł


NUCLEON CABRIO WRC - sportowe paralotnia PPG

Nucleon Cabrio WRC to najwyższej klasy, nowoczesne skrzydło do wózka. Bardzo łatwo startuje, lata szybko, daje się efektywnnie sterować i ma duży zakres zmiany prędkości za pomocą trymerów. Dla tych, którzy chcą latać bezpiecznie i wygodnie. Do lotów dla przyjemności ale także dla pilotów marzących o najbardziej nawet ambitnych wyczynach.
Nucleon Cabrio WRC to esencja samostateczności w nowej odsłonie, z zastosowaniem technologii Flexi Edge. Cabrio WRC jest stabilny i bezpieczny zarówno przy najniższych jak i najwyższych prędkościach. Jest solidnie zbudowany, z najlepszych materiałów...(więcej)
od 12 432 zł


ORCA XX - tandem do latania swobodnego i paramotorowego

Orca XX to uniwersalny tandem w klasie EN B o wydłużeniu 5,3 (53 cel). 
Wyjątkowo łatwy start, doskonały handling i najwyższe bezpieczeństwo pasywne przy doskonałości zbliżonej do skrzydeł jednoosobowych. 
Skrzydło zaprojektowane i wykonane w nowej technologii FlexiEdge z wykorzystaniem najnowocześniejszego i zapewniającego wysoką jakość procesu produkcji...(więcej)
 12 990 zł


Mach 1.1 - skrzydło akrobacyjne

Mach 1.1 to skrzydło dla doświadczonych akrobatów (nie nadaje się do nauki akrobacji). Zostało zaprojektowane tak, by można na nim sprawnie wykonać wszystkie podstawowe manewry akrobacyjne a także przejścia pomiędzy nimi. Jest też przeznaczone dla tych, którzy chcą się dobrze bawić tuż nad ziemią - do precyzyjnych lotów przy przeszkodach, czy popisów na wydmach...(więcej)
 9 895 zł


Optic 2

Optic 2 to 3-rzędowe skrzydło przelotowo-rekreacyjne o wydłużeniu 5,50 i 51 celach. Przeznaczone dla pilotów, którzy chcą dużo latać i się rozwijać, wykorzystując jego ponadprzeciętne osiągi. Skrzydło zapwenia bezpieczeństwo w klasie EN/LTF B, co potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami...(więcej)
od 9 630 zł


Optic 2 Light

Optic 2 Light to lekkie 3-rzędowe skrzydło przelotowo-rekreacyjne o wydłużeniu 5,50 i 51 celach. Przeznaczone dla pilotów, którzy chcą dużo latać i się rozwijać, wykorzystując jego ponadprzeciętne osiągi. Skrzydło zapewnia bezpieczeństwo w klasie EN/LTF B, co potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami...(więcej)
od 9 950 zł


Freeway XX

FreeWay XX to niewielkie uniwersalne skrzydło o doskonałej manewrowości i dużym bezpieczeństwie. Jest przeznaczone dla tych, którzy chcą się dobrze bawić bez zbędnych ograniczeń jeśli chodzi o styl latania. FreeWay XX daje mnóstwo frajdy z latania - jesteśmy pewni, że nawet pojedyncze, krótkie loty na tym glajcie dadzą tyle satysfakcji co niejeden długi przelot...(więcej) 
od 8 303 zł


Colt 2

Colt 2 to skrzydło w klasie EN C o wydłużeniu 6,2 i 61 celach, dla aktywnie latających pilotów, doskonałe do przelotów i rywalizacji w zawodach. Cechuje się wysokim bezpieczeństwem pasywnym przy świetnych osiągach i doskonałym handlingu...(więcej) 
od 11 200 zł


Colt 2 Light

Colt 2 Light to lekkie skrzydło w klasie EN C o wydłużeniu 6,2 i 61 celach, dla aktywnie latających pilotów, doskonałe do przelotów i rywalizacji w zawodach.
Oprócz niskiej wagi cechuje się wysokim bezpieczeństwem pasywnym przy świetnych osiągach i doskonałym handlingu...(więcej) 
od 12 063 zł


Coden Pro - 2-rzędowe skrzydło wyczynowe w klasy CCC

Coden Pro to najbardziej zaawansowane skrzydło zawodnicze w naszej ofercie. Certyfikat CCC pozwala startować na nim w zawodach FAI.
Podczas projektowania skupialiśmy się na uzyskaniu maksymalnego kompromisu pomiędzy bezpieczeństwem a osiągami...(więcej) 
od 15 130 zł


Coden - 2-rzędowe skrzydło wyczynowe klasy EN-D

Starannie dopracowany profil pozwala Codenowi zachowywać dużą odporność na podwinięcia czołowe nawet podczas lotów z maksymalną prędkością. W połączeniu z usztywnieniami Flexi Edge, zredukowaniem liczby linek i przy wydłużeniu 6,95 parametry lotne Codena są porównywalne do skrzydeł niecertyfikowanych. Jednocześnie zachowane zostało maksymalne możliwe bezpieczeństwo, czego potwierdzeniem jest przejście procesu certyfikacji w klasie EN D, co pozwala na branie udziału w zawodach kategorii I FAI...(więcej) 
13 575 zł


NEMO 4

Nemo 4 to skrzydło polecane jako pierwszy zakup po ukończeniu kursu, szczególniej jeśli także na nim się szkoliłeś. Jeszcze długo po szkoleniu będziesz mógł odkrywać jego możliwości, a ono zapewni Ci bezpieczeństwo, dobre osiągi i wszechstronność na różnych płaszczyznach latania rekreacyjnego. Wybaczy Ci wiele błędów i przygotuje do dalszego rozwoju...(więcej)

 od 7 641 zł


NEMO XX - Skrzydło na dobry początek

Nemo XX to skrzydło polecane jako pierwszy zakup po ukończeniu kursu. Tym bardziej jeśli także na nim się szkoliłeś. Jeszcze długo będziesz mógł odkrywać jego możliwości, a ono zapewni Ci bezpieczeństwo, dobre osiągi i wszechstronność na różnych płaszczyznach latania rekreacyjnego. Wybaczy Ci wiele błędów i przygotuje do dalszego rozwoju. Pozwoli na bezstresowe loty w termice, holowania, przeloty, a nawet latanie z napędem. I przy tym będzie niedrogie...(więcej)

 od 7 305 zł


MARLIN - skrzydło treningowe

(nie przeznaczone do lotów)
Uczysz się latać - uczestniczysz w kursie paralotniowym, lecz nie zawsze pogoda jest odpowiednia do nauki stawiania skrzydła. Zbyt mocno wieje i standardowe skrzydło wyrywa cię w górę ...(więcej)

3 779 zł


ZakoSpeed

Lubisz góry, powietrze, śnieg i szybkość. Marzy ci się spróbować nowych dyscyplin: speedridingu lub speedflyingu, które pozwolą ci połączyć umiejętność jazdy na nartach lub snowboardzie z elementami lotu na paralotni...(więcej)
od 4 630 zł


ZigZag 2

ZigZag2 to skrzydło do free-ridingu lub speed-ridingu, w zależności od wielkości może być używany przez bardzo doświadczonych użytkowników, lub początkujących. Został zaprojektowany i przetestowany dla nas przez Jeana Baptiste-Chandeliera, specjalistę od tego rodzaju skrzydeł. Końcowy kształt i wygląd został dopracowany w naszej firmie...(więcej)
od 4 270 zł


Dodatkowe informacje

scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk