Nawigacja - szukaj

Nawigacja

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                                                      

                                    


 

Cruiser 4 - EN A

Independence Cruiser 4

Independence Cruiser 4

Independence Cruiser 4

Independence Cruiser 4

Independence Cruiser 4

Independence Cruiser 4

Independence Cruiser 4

Independence Cruiser 4

Independence Cruiser 4

Cruiser 4 to najnowsze skrzydło dla początkujących i rekreacyjnych pilotów. W porównaniu do poprzedniego modelu, zmniejszona została waga paralotni i poprawione parametry lotu. Paralotnia Cruiser została zmodyfikowana po raz trzeci, za każdym razem dając model bardziej doskonały z ulepszonymi funkcjami.

Piloci testowi oraz konstruktorzy  firmy Independence skoncentrowali się na najdrobniejszych szczegółach paralotni, przestrzegając najnowszych trendów, zmniejszyli wagę glajta, dzięki czemu Cruiser4 w rozmiarze S i powierzchni 26 m2 waży zaledwie 5 kg. Pomimo tego że nie oszczędziliśmy niczego podczas budowy Cruisera 4, a w szczególności nie oszczędzając osiągów którymi pochwalić się może ten nowy glajt. Zwiększając niewiele jego wydłużenie do wartości 4,77 osiągnieliśmy wyraźną poprawę szybkości i doskonałości w locie. Cruiser 4 jest klasyfikowany w LTF / EN A.

Dobrze zbalansowane prowadzenie paralotni daje możliwość dokładnego sterowania bez żadnych niespodzianek. Cruiser 4 zachowuje się pewnie i stabilnie w silnej termice, a w słabych warunkach jest wrażliwy i dobrze współpracuje z pilotem.

Jedną z ważnych cech Cruisera 4 jest jego przystosowanie do lotów z napędem. Dzięki opcjonalnych podczas zamówienia hybrydowych taśm wyposażonych w trymer oraz speed system, Cruiser 4 jest doskonałym glajtem PPG w zakresie aż do 170 kg,

Cruiser 4 to znakomity kompan do wykonywania ćwiczeń i doskonalenia kariery paralotniowej, do wykonywania długich lotów termicznych oraz pierwszych przelotów XC. Jest to również bardzo dobre skrzydło PPG.

  • Nowoczesna konstrukcja paralotni 
  • Zredukowana ilość lin oraz przejrzyste taśmy zmniejszają opory powietrza zwiększając doskonałość paralotni jak również ułatwiają identyfikację lin przy starcie.
  • Precyzyjne diagonalne żebra w środku czaszy zapewniają najlepsze osiągi aerodynamiczne
  • Nylonowe usztywnienia krawędzi natarcia redukują wagę paralotni i zapewniają utrzymanie właściwego kształtu czaszy
  • Wyraźnie oznaczone i czytelne taśmy
  • Wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów renomowanych producentów
  • Dokładna produkcja w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych 

 

Technical data

Size XS S M L
cells 34 34 34 34
surface measure (m²) 23 26 29 32
wing-span projected (m) 10,65 11,14 11,76 12,35
stretching measure 4,77 4,77 4,77 4,77
         
trim speed (km/h) 38 +/- 1 38 +/- 1 38 +/- 1 38 +/- 1
max. speed (km/h) 47 +/- 2 47 +/- 2 47 +/- 2 47 +/- 2
         
weight range (kg) 55 - 80 70 - 95 85 - 115 105 - 135
weight range motor (kg) - 95 - 120 110 - 140 125 - 170
         
certification category (EN and LTF) A A A A

 

 

Dodatkowe informacje

scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk