Nawigacja - szukaj

Nawigacja

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                                                      

                                    


 


50 sposobów jak latać lepiej

Chcesz nauczyć się latać zgodnie z teorią speed-to-fly, poznać techniki kręcenia kominów lub zrozumieć, jak surfować po górach, wybierając odpowiednie linie lotu, tak by nie zostać sprowadzonym do parteru przez wiatry...(więcej) 


Suma wszystkich błędów w paralotniarstwie - Zbyszek Gotkiewicz

280 stron i ponad 350 kolorowych zdjęć i ilustracji. Książka jest podsumowaniem ponad 20 lat latania, 8 lat zbierania opisów zdarzeń, 5 lat bycia instruktorem, pisania przez jedną zimę, a przez drugą zbierania i robienia zdjęć. Jest to jedyna publikacja, która omawia typowe błędy pilotów i uczy, jak ich unikać. Czyli uczy, jak latać lepiej i bezpieczniej. Pokazuje piękno latania i to, jak jego dotknąć i się nie sparzyć. Przeznaczona jest przede wszystkim dla tych, którzy właśnie zaczynają samodzielne latać i kolekcjonować własne błędy, ale także piloci doświadczeni znajdą w niej wiele cennych wskazówek...(więcej) 


PARALOTNIARSTWO - P.Dudek, Z.Włodarczak

Najnowsza, IV edycja najpopularniejszej polskiej książki o paralotniarstwie.

Autorzy: Piotr Dudek i Zbigniew Włodarczak przy współpracy Igora Miłoszewskiego, Kamila Antkowiaka, Marka Mastalerza, Zbyszka Gotkiewicza, Sławka Kubiaka 

Liczba stron: 256, offset, cz-b, oprawa: miękka, klejona

Język: polski

Data wydania: 04.2013

(więcej) 


Książka Pilota Paralotni

* Najważniejsze przepisy dotyczące wykonywania lotów
* zasady ruchu paralotni, wraz z prawem drogi
* schematy postępowania w udzielaniu pierwszej pomocy (brak oddechu, zatrzymanie krążenia, ciało obce w ranach, złamania)
* zachowanie się w sytuacjach lądowania na drzewach i zejście z drzewa

(więcej)


Above + Beyond Canada

 
Przyłącz się do Benjamina Jordana w jego locie nad Kanadą, zobacz jak ustanawia nowy rekord świata w najdłuższym locie PPG.
Zakosztuj w malowniczych krajobrazach tego przepięknego kraju, wzbogaconego zdjęciami z lotu ptaka, przedstawiającymi dzieci w ich wyjątkowych formacjach.
Poczuj jak obawa przed wyzwaniem otwiera bramy prawdziwej miłości.
 
100% 100% dochodów ze sprzedaży ksiązki wspomaga dzieci z rodzin o niskich dochodach.

Dodatkowe informacje

scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk