Nawigacja - szukaj

Nawigacja

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                                                      

                                    


 

Redout - Wydajność i zabawa

U-Turn - RedOut

U-Turn - RedOut

U-Turn - RedOut

U-Turn - RedOut

REDOUT – Wydajność i zabawa

Najnowsze skrzydło od U-Turn to wspaniała kombinacja elementów freestylu i dużej mocy. Nowa mieszanka cech dynamicznego sportowego skrzydła wraz z ogromnym potencjałem mocy stwarza nową kategorię skrzydeł „freeride” Znakomite zachowanie podczas szybowania w połączeniu z dynamicznym sterowaniem prowadzi do szybkiego wykręcenia każdego komina. Zakres zastosowania Redout jest bardzo szeroki, skrzydło pięknie będzie szybować, przechodząc bez problemu do latania acro oraz świetnie radzić sobie będzie w termice – to właśnie dla tego możemy nazywać go prawdziwym freeriderem.

Redout służy do dynamicznego latania z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Ze względu, że jest to glajt przeznaczony również dla początkujących pilotów acro, pomimo wysokiej dynamiczności podczas lotu, wyposażony został w wiele systemów poprawiających bezpieczeństwo. Zwłaszcza podczas nauki nowych manewrów gdy timing nie jest jeszcze w 100 % opanowany Redout jest w stanie wybaczyć wiele błędów. Pomimo jego wysokiej tolerancji jest bardzo precyzyjny, a jego sterownie jest bardzo bezpośrednie, co pozwala na dokładne poznanie każdej z ćwiczonych figur. W Redout da się zauważyć geny paralotni Thriller, przeznaczonej dla profesjonalnych acro pilotów. Można na nim wykonać wszystkie manewry acro poza Infinity Tubling co idealnie umieszcza Redouta w przygotowaniach do latania w kolejnym acro etapie na Thrillerze.

Skrzydło posiada bardzo dobre parametry doskonałości co umieszcza go również wśród paralotni bardzo dobrze latających w termice. Główny projektant Erns Strobl, przedstawiając nowy profil skrzydła o stosunkowo małej powierzchni wymienia jego dynamikę i możliwość ciasnych zakrętów jako atut przy centrowaniu kominów termicznych i nabieraniu wysokości z wykorzystaniem maksymalnych noszeń.

Wysokie bierne bezpieczeństwo oraz tendencja do wybaczania błędów pilota, istotne są również podczas lotów termicznych. Z systemem HPCD składającym się z zróżnicowanych rozmiarowo cross portów, optymalizujących poprzeczną cyrkulacje powietrza, czasza szybko kompensuje różnice ciśnienia podczas turbulencji. Za stabilność krawędzi natarcia odpowiedzialny jest system PPN - wyprofilowanie krawędzi natarcia, uzyskane dzięki zastosowaniu plastikowych usztywnień. Cztery rzędy lin na których znajdują się po trzy główne liny na każdej taśmie zapewnia nam optymalną transmisje siły i obciążenia co gwarantuje nam rozładowanie nawet największych napięć podczas skoków z balonu czy helikoptera. Taśmy wyposażone są również w nowej generacji speed system (MSS) Multiples Speed System.

Taśmy wyposażone zostały również w System Zabezpieczający Stabil (SSF) Stabilo Security Function, gumową linę pomiędzy taśmą a stabilem, którą należy chwytać jak najszybciej w niezbędnych sytuacjach.

Redout skierowany jest do pilotów, którzy chcą mieć wszechstronną paralotnię, ceniących sobie dynamiczne latanie na paralotni o dużym potencjale mocy. Paralotnię dla każdego kto chce rozpocząć zabawę w Acro. Jako freerider Redout jest bardzo efektywny w nabieraniu wysokości co jest bardzo istotne jeśli następnie chcemy ją szybko wytracić wykonując przeróżne ewolucje. Znakomita moc tego sportowego skrzydła przyniesie nam ogromną satysfakcję zarówno podczas wznoszenia jak i dynamicznego opadania. Dzięki solidnej konstrukcji łatwiej jest wyćwiczyć lądowanie stabi-touch czy skoki z helikoptera czy balonu.

Redout wykonany został z najwyższej jakości materiałów i zaprojektowany z myślą o najwyższej trwałości. Tak jak we wszystkich paralotniach U-Turn przeznaczonych dla acro pilotów, użyte materiały przeszły długoterminowe testy zmęczeniowe oraz bardzo skrajne i twarde testy wytrzymałościowe, aby tylko najlepsze z nich wykorzystać do produkcji skrzydła. Cały proces produkcji ukierunkowany był aby osiągnąć jak najlepszą trwałość, wytrzymałość i kształt konstrukcji, w tym celu zastosowane zostały wzmocnione szwy, liny i wzmocnienia wewnątrz skrzydła.

Redout dostępny jest w dwóch licencjonowanych rozmiarach 19 m2 i 21 m2.
Rozmiar 19 przeznaczony jest dla masy startowej pomiędzy 50-90 kg i w tym przedziale certyfikowany jest w klasie LTF/EN-C oraz masy startowej pomiędzy 90-115 kg LTF/EN-D Rozmiar 21 przeznaczony jest dla masy startowej 100-120 kg i w tym przedziale certyfikowany jest w klasie LTF/EN-DWięcej:

Ulotka (PDF)

Dodatkowe informacje

scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk