Nawigacja - szukaj

Nawigacja

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                                                      

                                    


 

Tribe - EN C

Społeczność paralotniarzy, specjalizująca się w lataniu przelotowym jest grupą ludzi, żyjących zgodnie z własnymi zasadami, których połączyły pragnienie wolności i odkrywanie szerokich przestrzeni. Grupa GIN postanowiła ułatwić odkrywanie, tego świata poprzez zaprojektowanie glajta łączącego wydajność, poręczność i bezpieczeństwo w tego rodzaju klasie.

 • Rozmiary TRIBE: XS, S, M, ML i L
 • EN C / LTF C
 • Przyjazny użytkownikowi glajt XC
 • Łatwe nabieranie powietrza w każdych warunkach
 • Najlepsze osiągi w kategorii EN C
 • Nowy kształt 'W' posiadającej wloty powietrza krawędzi natarcia
 • Nowe, lekkie wzmocnienia dla usztywnienia krawędzi natarcia
 • 100% materiał Skytex 9017 (40g)w górnej oraz dolnej części profilu dla utrzymania najlepszej wytrzymałości oraz wagi
 • Połączenie materiału Kevlar/ Dyneema daje optymalny balans pomiędzy wydajnością, wytrzymałością oraz wagą
 • Cienkie taśmy paralotni wykonane z 12 mm taśmy Kevlarowej
 • System Kick Down speed
TRIBE został zaprojektowany dla pilotów, którzy chcą być liderami i osiągać coraz to więcej- dla pilotów, którzy są zdeterminowani i pragną odkryć niezwykłe miejsca, w których jeszcze nigdy nie byli. TRIBE poszerzy twoje możliwości. TRIBE wzniesie twoją pasję do latania na nowe wyżyny, a ty odegrasz kluczową rolę w społeczności, kochających wolność pasjonatów latania przelotowego.

Skrzydło w kategorii EN C jest idealnym narzędziem dla tego rodzaju technologii- piloci poszukują skrzydła o najlepszych osiągach, które jest łatwe i przyjemne w obsłudze oraz bezkompromisowo bezpieczne. To jeszcze bardziej stabilne skrzydło nie sprawia pilotom najmniejszych trudności.
TRIBE dościga najnowsze trendy w projektowaniu skrzydeł najwyższej jakości z niesamowitymi osiągami w każdej z kategorii EN. Wydłużenie skrzydła wzrosło do 5,8 obejmując 62 komory oraz 'trzy komorowy system diagonalny'. Wszystko to pozwala TRIBE uzyskać miano skrzydła o najwyższych osiągach w kategorii EN C, zresztą jak większość skrzydeł GIN w swoich kategoriach.
Optymalny wygląd profilu paralotni pozwala uzyskać przy tego typu wydajności koordynację, płynność i bezpieczeństwo.

CHARAKTERYSTYKA LOTU

Podczas lotu z TRIBE poczujesz się pewnie, w każdego rodzaju warunkach. Nabieranie powietrza jest stopniowe, łatwe i stabilne, co uniemożliwia wystrzał glajta do przodu, nawet w trakcie silnego wiatru. Podczas latania przelotowego często napotykamy na turbulencje spowodowane dużymi podmuchami wiatru. Skrzydło TRIBE przedziera się przez turbulencje, a także radzi sobie w najtrudniejszych warunkach bez najmniejszych problemów. Tego rodzaju wydajność i bezpieczeństwo pozwoli ci osiągać coraz to więcej, a co najważniejsze uwolni cię od ciągłego myślenia o kontrolowaniu glajta i pozwoli cieszyć się myślą o kolejnym ruchu podczas lotu. Wloty powietrza w kształcie litery W, nadają TRIBE niezwykłą zwinność i bezpośrednią precyzyjność w termice, pozwalając wycentrować komin poruszając się w jego rdzeniu przy minimalnym użyciu sterówki, co daje najbardziej efektywne wznoszenie. Nawet jeśli w skrzydle panuje najwyższe ciśnienie, dzięki idealnemu designowi skrzydła, siły na sterówkach są niewielkie, a sterowane łagodnie. Speed system o długości 8 cm oraz konfiguracja taśm przy osiąganiu maksymalnej prędkości jest bardzo efektywna, ale także łatwa w obsłudze przy osiąganiu różnych prędkości. Aby zwiększyć osiągi w locie XC, system speed często stosowany jest przez doświadczonych pilotów.

LEKKOŚĆ NOWEJ GENERACJI

GIN oraz dział R&D zastosowali najnowsze technologie, aby uzyskać optymalny współczynnik pomiędzy wytrzymałością, a lekkością.
'Lekka' nie oznacza tylko paralotni, która jest wygodna w niesieniu, podczas długich wędrówek. 'Lekka' także oznacza lepsze osiągi i więcej wygody podczas lotu. Obsługa jest znacznie bardziej przyjemna, a zachowanie lekkiego skrzydła w różnego rodzaju warunkach, jest łagodniejsze. Zwłaszcza podczas incydentów w trakcie lotu, takich jak podwinięcia.
Czasza glajta, zarówno jak i warstwa górna jak i dolna,wykonana jest z mocnego materiału Skytex 9017 (40g). Lżejszy materiał, używany jest do wzmocnienia, miejsc mocowania lin, wewnątrz profilu, gdzie nowa tkanina zapewnia, równomierne rozłożenie ciężaru.
Krawędź natarcia jest wyposażona w elastyczne, plastiki wzmacniające, co w przeciwieństwie do klasycznych poliestrowych wstawek, pozwala na zmniejszenie wagi, jednocześnie poprawiając aerodynamikę paralotni. Olinowanie to zoptymalizowana kombinacja Kevlaru i Dyneemy. Górna galeria to liny bezoplotowe, natomiast liny środkowe i główne są w oplocie dla zapewnienia łatwości w obsłudze oraz wytrzymałości. Cienkie 12mm taśmy wykonane są z Kevlaru.

DEWIZA

Z TRIBE staniesz się częścią społeczności pilotów, którzy bez obaw podejmują loty, na swoich zasadach. Ta grupa pragnie pewności w odkrywaniu miejsc, w których jeszcze nigdy nie byli. TRIBE jest paralotnią, która poszerzy twoje możliwości. Twoja pasja do lotów przelotowych nabierze nowego charakteru.

FILMY

Cena:  8 000 zł
             11 600 zł

 

Więcej:

Katalog (PDF)

Instrukcja (PDF)

 

 SIZE

XS S M ML L
 FLAT  AREA 23m2 24.5m2 26m2 27m2 29m2
 SPAN 11.56m 11.94m 12.30m 12.53m 12.99m
 A.R 5.82 5.82 5.82 5.82 5.82
 PROJECTED  AREA 19.73m2 21.00m2 22.31m2 23.16m2 24.90m2
 SPAN 9.12m 9.42m 9.7m 9.89m 10.25m
 A.R 4.22 4.22 4.22 4.22 4.22
 CHORD  ROOT 2.80m 2.89m 3.02m 3.14m 3.26m
 TIP 0.59m 0.61m 0.64m 0.66m 0.69m
 CELL NUMBER 62 62 62 62 62
 GLIDER WEIGHT 5.4kg 5.7kg 6.0kg 6.2kg 6.5kg
 WEIGHT IN FLIGHT 60-75kg 70-85kg 80-100kg 90-110kg 105-130kg
 EN / LTF C C C C C

Dodatkowe informacje

scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk